PowerShell - żelazne podstawy

PowerShell to interpreter poleceń, który na stałe zakorzenił się wśród specjalistów IT jako podstawowe narzędzie efektywnej pracy w środowisku Microsoft Windows (ale nie wyłącznie). Jest oparty o framework .NET, dzięki czemu daje dostęp do praktycznie każdego elementu systemu operacyjnego.

Z tych powodów zwinne korzystanie z PowerShell-a jest kluczową umiejętnością w branży cybersecurity (w takim samym stopniu w ofensywie jak i defensywie), wśród programistów, administratorów, devopsów oraz ambitnych użytkowników komputerów.


Jednodniowe szkolenie online PowerShell - żelazne podstawy od samego początku wprowadzi Cię do aktualnie najpotężniejszego interpretera poleceń. Jeśli już wykorzystujesz go na co dzień, Twoja wiedza zostanie ugruntowana, jednocześnie wierzę, że poznasz sporo ciekawych rzeczy, o których do tej pory nie wiedziałeś.

Niezwykle skuteczny program szkoleniowy dla

APT Masterclass|FORGE to program szkoleniowy online, podczas którego uczestnicy zdobędą wiedzę, zwinność i możliwości identyfikowane z najwyższej klasy ekspertami bezpieczeństwa IT. Innymi słowy, to kuźnia ekspertów cybersec.

#redteam #blueteam #threathunting #topexperts #effectiveness