PowerShell - szkolenia

PowerShell to interpreter poleceń, który na stałe zakorzenił się wśród specjalistów IT jako podstawowe narzędzie efektywnej pracy w środowisku Microsoft Windows (ale nie wyłącznie). Jest oparty o framework .NET, dzięki czemu daje dostęp do praktycznie każdego elementu systemu operacyjnego.

Z tych powodów zwinne korzystanie z PowerShell-a jest kluczową umiejętnością w branży cybersecurity (w takim samym stopniu w ofensywie jak i defensywie), wśród programistów, administratorów, devopsów oraz ambitnych użytkowników komputerów.


Szkolenie online PowerShell - żelazne podstawy na platformie szkoleniowej Alphasec Academy od samego początku wprowadzi Cię do aktualnie najpotężniejszego interpretera poleceń. Jeśli już wykorzystujesz go na co dzień, Twoja wiedza zostanie ugruntowana, jednocześnie wierzę, że poznasz sporo ciekawych rzeczy, o których do tej pory nie wiedziałeś.


Jednodniowe zdalne szkolenie na żywo PowerShell - level up to drugie po PowerShell - żelazne podstawy szkolenie, które w praktyczny sposób przedstawia bardziej zaawansowane zagadnienia związane z powłoką od Microsoftu.

Niezwykle skuteczny program szkoleniowy dla

APT Masterclass|FORGE to program szkoleniowy online, podczas którego uczestnicy zdobędą wiedzę, zwinność i możliwości identyfikowane z najwyższej klasy ekspertami bezpieczeństwa IT. Innymi słowy, to kuźnia ekspertów cybersec.

#redteam #blueteam #threathunting #topexperts #effectiveness